Říjen - kouzelný podzim
3. 12. 2023

Paní učitelky spolu s děmi krásně podzimně vyzdobily zahradu mateřské školy. A ve větrných dnech dokonce děti pouštěly draka. Úplný konec měsíce října byl věnován tematické besedě odpadech, kterou pro naše děti velmi poutavě zrealizovalo Ekocentrum PALETA jako dárek za loňský úspěšný rok s Recyklohraním. Děkujeme všem rodičům, kteří se s námi zapojili do akce "Po stopách Plýtváka šatního" a to buď přinesením vytříděného oblečení a nebo ještě lépe zakoupením krásného oblečení za symbolickou cenu v našem bazárku. Bylo opravdu z čeho vybírat! Podařilo se nám vybrat 2.140,- Kč, které opět vrátíme dětem (především díky jednou štědrému sponzorovi - DÍKY). A protože ještě hodně oblečení zbylo, poslali jsme ho dětem do Dětského domova v Nové Vsi u Chotěboře. Děkujeme, že s námi spolupracujete.